ویزای

هزینه انواع ویزای کانادا

همانطور که راه های مختلفی جهت اخذ ویزای کانادا وجود دارد هزینه ویزاهای کانادا نیز متفاوت می باشد.

مراحل اخذ ویزا شامل دعوت نامه ،رزرو بلیط،واچر هتل،زمان بندی و برنامه ریزی سفر و انگشت نگاری ،پیکاپ و نوع ویزا (توریستی،مطالعاتی،تضمینی،نرمال) در قیمت نهایی آن تاثیر گذار است.

هزینه ویزای تضمینی کانادا ۱۴۰۰ دلار آمریکا می باشد.در این ویزا مدارک شما جمع آوری و توسط کارشناسان تیروژ پرواز بررسی شده و نقص های آن برطرف و در نهایت اقدام به اخذ می شود.
معمولا در این نوع ویزا ها فرد باید دعوت نامه از کشور کانادا داشته باشد.این کار روند اخذ ویزا را مطمئن تر می کند.این دعوت نامه حدودا ۱۰۰۰ دلار هزینه در پی خواهد داشت.

هزینه ویزای مولتیپل کانادا

ویزای مولتیپل یا همان ویزای مالتی و یا ویزای چند بار ورود نوع دیگری از این ویزا است.در این نوع ویزا شخص می تواند چند بار وارد کشور کانادا شود.
این ویزا تا ۱ ماه قبل از اتمام پاسپورت متقاضی اعتبار دارد.مدت زمان اعتبار این نوع ویزا بین ۴ تا ۵ سال می باشد

ویزای تحصیلی یا فرصت مطالعاتی

این نوع ویزا همان طور که از نامش پیداست جهت ادامه یا شروع تحصیل فرد متقاضی در کشور کانادا می باشد.
در این نوع ویزا نیز بعد از ارسال مدارک متقاضی و بررسی آن توسط کارشناسان تیروژ پرواز،مدارک به سفارت ارسال می گردد که هزینه آن بین ۵۰۰ تا ۶۰۰ دلار کانادا خواهد بود

پیکاپ ویزا به روندی گفته می شود که پاسپورت شما از طریق وکیل معتمد ما به سفارت کشور کانادا در کشور های ترکیه یا دبی ارسال شده و سپس به همراه ویزا به شما بازگردد.
این روند باعث می شود که شما از هزینه های جانبی مانند خرید بلیط رزرو بلیط و از همه مهمتر هدر رفت زمان جلوگیری کنید.

البته باید به این نکته اشاره کرد که حضور شخص متقاضی ویزا برای عکس برداری و انگشت نگاری لازم است اما در مرحله صدور ویزا دیگر نیاز به بودن فرد در آن سفارت نبوده و وکیل شخص می تواند ویزا را دریافت نماید.

آژانس تیروژ پرواز به دلیل رعایت انصاف معمولا ابتدا هزینه سفارت را از متقاضی دریافت می کند و بعد از صادر شدن ویزا مابقی پول را دریافت می کند.

turistvisa